Warsztaty

Zapach leży na styku chemii, biologii, kreatywności i emocji. Z każdym oddechem wciągamy lotne cząsteczki, które oddziałują z receptorami węchowymi w naszym nosie, przekształcając informacje chemiczne w sygnał biologiczny dla naszego mózgu. To tłumaczenie chemii na biologię, pozwala nam nie tylko wyczuć bilion różnych kombinacji zapachowych ale także: odblokować biliony emocji.

Podczas zamkniętego warsztatu (max 12 osób) czas trwania 3-4h w zależności od poziomu zainteresowania i zaawansowania odkrywamy najszlachetniejsze surowce. Do wyboru prawie 200 składników. Poznajemy tajemnicę piramidy zapachowej – podstawy w kreowaniu perfum. Ten warsztat to rzadka okazja, by poznać sekrety i tajemnice klasycznego perfumiarstwa z południa Francji, ale także tego ultranowoczesnego (którego, jestem wielką zwolenniczką!).

Efekty warsztatu? Solidna porcja wiedzy i buteleczka z osobistymi perfumami, wykonanymi podczas sesji. Pomogę Ci znaleźć kompatybilną i tylko Twoją, formułę, która będzie przechowywana i bezpieczna w mojej olfatece perfum. Zawsze będziesz mógł ją odtworzyć lub przeformułować.

Menu